Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Amerika Birleşik Devletleri ülkesindeki ilaç listesi


Diabetes MellitusType 2 Diabetes

İçeriğe göre analog Eperzan Amerika Birleşik Devletleri

Tanzeum, Amerika Birleşik Devletleri Eperzan en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba, tedavi seçeneğine sahiptir
Tanzeum (Eperzan alternatifi) Amerika Birleşik Devletleri eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Eperzan
Eperzan - Avusturya
Avusturya
İçerik
Albiglutide
Tedavi seçeneği
Type 2 Diabetes
Diabetes Mellitus
Terapötik kullanım
Drugs Used In Diabets
Antidiabetic
Talimat
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
Tanzeum
100% uygunluk
Tanzeum - Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Birleşik Devletleri
İçerik ÖZDEŞ
Albiglutide
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Type 2 Diabetes
Diabetes Mellitus
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Drugs Used In Diabets
Antidiabetic
Talimat

Eperzan veya alernatifini Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde nereden satın alabilirim

Eperzan veya alternatiflerini Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Eperzan ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Tanzeum100%
Jardiance80%
Farxiga80%
Januvia80%
Jardiance (Oral)80%
Jentadueto 80%
Jentadueto (Oral)80%
Jentadueto XR80%
Xigduo XR80%
Xigduo XR (Oral)80%
Glucophage60%
Saxenda60%
Victoza60%
Actos60%
Amaryl60%
Avandia60%
Basaglar 60%
Basaglar KwikPen60%
Bydureon60%
BYETTA60%
Duetact60%
Fiasp60%
Fortamet60%
Glimepiride60%
Glucophage XR60%
Glucotrol60%
Glucotrol XL60%
Glucovance60%
Glumetza60%
Glyxambi 60%
Humalog60%
Humalog KwikPen60%
Invokamet60%
Invokana60%
Janumet 60%
Janumet XR60%
Janumet XR (Oral)60%
Kazano60%
Kombiglyze XR (Metformin hydrochloride_saxagliptin)60%
Lantus (Insulin Glargine)60%
Lantus Solostar cartridge systems60%
Lantus Solostar Pen60%
Levemir60%
Metaglip60%
Metformin60%
Metformin Hydrochloride60%
Nesina60%
NovoLog60%
Onglyza60%
Oseni60%
Advertisements
Advertisements

Eperzan ile eşdeğerde bulunan:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Avusturya
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026