Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Amerika Birleşik Devletleri ülkesindeki ilaç listesi


Diabetes MellitusDiabetic KetoacidosisType 1 Diabetes MellitusType 2 Diabetes

İçeriğe göre analog Sucrazide Amerika Birleşik Devletleri

Glucotrol, Amerika Birleşik Devletleri Sucrazide en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba
Glucotrol (Sucrazide alternatifi) Amerika Birleşik Devletleri eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Sucrazide
Sucrazide - Tunus
Tunus
İçerik
Glipizide
Tedavi seçeneği
Type 2 Diabetes
Diabetes Mellitus
Diabetic Ketoacidosis
Type 1 Diabetes Mellitus
Terapötik kullanım
Hypoglycemic
Drugs Used In Diabets
Talimat
ÖZDEŞ
KISMI
ÖZDEŞ
Glucotrol
100% uygunluk
Glucotrol - Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Birleşik Devletleri
İçerik ÖZDEŞ
Glipizide
Tedavi seçeneği KISMI
Type 2 Diabetes
Diabetes Mellitus
-
-
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Hypoglycemic
Drugs Used In Diabets
Talimat

Sucrazide veya alernatifini Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde nereden satın alabilirim

Sucrazide veya alternatiflerini Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Sucrazide ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Glucotrol100%
Glucotrol XL100%
Glumetza80%
Januvia80%
Metaglip80%
Jardiance60%
Acarbose60%
Duetact60%
Farxiga60%
Glyxambi 60%
Invokamet60%
Janumet 60%
Jardiance (Oral)60%
Jentadueto 60%
Jentadueto (Oral)60%
Jentadueto XR60%
Kazano60%
Kombiglyze XR (Metformin hydrochloride_saxagliptin)60%
Oseni60%
Synjardy (Empagliflozin_Metformin hydrochloride)60%
Tanzeum60%
Tradjenta60%
Xigduo XR60%
Xigduo XR (Oral)60%
NovoLog FlexPen60%
Afrezza60%
Exubera60%
Kombiglyze XR60%
Synjardy60%
Glucophage50%
Saxenda50%
Victoza50%
Actos50%
Amaryl50%
Avandia50%
Basaglar 50%
Basaglar KwikPen50%
Bydureon50%
BYETTA50%
Fiasp50%
Fortamet50%
Glimepiride50%
Glucophage XR50%
Glucovance50%
Humalog50%
Humalog KwikPen50%
Invokana50%
Lantus (Insulin Glargine)50%
Lantus Solostar cartridge systems50%
Lantus Solostar Pen50%
Advertisements
Advertisements

Sucrazide ile eşdeğerde bulunan:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Arjantin'de
  • Avustralya
  • Bangladeş
  • Belçika
  • Brezilya
  • Bulgaristan
  • Çin
  • Endonezya
  • Filipinler
  • Hindistan
  • İsrail
  • Litvanya
  • Meksika
  • Mısır
  • Polonya
  • Tayland
  • Tayvan
  • Tunus
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026