Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Malta ülkesindeki ilaç listesi


GlaucomaHypertension

İçeriğe göre analog Rescula Malta

Alphagan 0.2%, Malta Rescula en iyi muadilidir. Muadil, aynı tedavi seçeneğine sahiptir
Alphagan 0.2% (Rescula alternatifi) Malta eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Rescula
Rescula - Peru
Peru
İçerik
Unoprostone
Tedavi seçeneği
Hypertension
Glaucoma
Terapötik kullanım
-
-
Talimat
ÖZDEŞ
Alphagan 0.2%
50% uygunluk
Alphagan 0.2% - Malta
Malta
İçerik
Brimonidine
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Hypertension
Glaucoma
Terapötik kullanım
Ophthalmologicals
Other Dermatological Preparations
Talimat

Rescula veya alernatifini Malta ülkesinde nereden satın alabilirim

Rescula veya alternatiflerini Malta ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Rescula ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Malta ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Alphagan 0.2%50%
Azopt50%
Betoptic50%
Combigan50%
Droptimol 0.5%50%
Ganfort50%
Izba50%
Lumigan50%
Saflutan50%
Taptiqom50%
Timolol 0.5% Wockhardt50%
Travatan50%
Trusopt50%
Xalaprost50%
Xalatan 0.005%50%
Yesan50%
Atacand 30%
Co-Diovan30%
Cozaar30%
Crestor30%
Dafiro 30%
Diovan30%
Imprida 30%
Konverge Plus 30%
Lipitor30%
Micardis30%
MicardisPlus 30%
Valium30%
Zestoretic30%
Acetazolamide30%
Adalat30%
Adcirca30%
Adempas30%
Amlo30%
Amlodipine30%
Amlodipine Aurobindo30%
Amlodipine-Valsartan Mylan 30%
Amlorine30%
Aprovel30%
Atenolol 1A Pharma30%
Bendroflumethiazide Bristol30%
Bisoprolol Accord30%
Brevibloc30%
Caduet30%
Cardimyl30%
Cardura30%
Cardura XL30%
Cardura-XL30%
Carvedilol LPH30%
Celmantin30%
Advertisements
Advertisements

Rescula ile eşdeğerde bulunan:

  • Peru
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026