Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Portekiz ülkesindeki ilaç listesi


Angina PectorisAngiographyCerebrovascular AccidentCongestive Heart FailureCoronary Heart DiseaseDiabetes MellitusDiabetic Kidney DiseaseDyslipidemiaFamilial HypercholesterolemiaHeart AttackHeart DiseaseHeart FailureHeterozygous Familial HypercholesterolemiaHomozygous Familial HypercholesterolemiaHypercholesterolemiaHyperlipidemiaHypertensionPrevention Of Cardiovascular DiseaseRetinopathyRevascularization ProceduresSmokingSmoking CessationTransient Ischemic AttackType 2 Diabetes

İçeriğe göre analog Amlator Portekiz

Caduet, Portekiz Amlator en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba, tedavi seçeneğine sahiptir
Caduet (Amlator alternatifi) Portekiz eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Amlator
Amlator - Bulgaristan
Bulgaristan
İçerik
Atorvastatin
Amlodipine
Tedavi seçeneği
Type 2 Diabetes
Transient Ischemic Attack
Smoking Cessation
Smoking
Revascularization Procedures
Retinopathy
Prevention Of Cardiovascular Disease
Hypertension
Hyperlipidemia
Hypercholesterolemia
Homozygous Familial Hypercholesterolemia
Heterozygous Familial Hypercholesterolemia
Heart Failure
Heart Disease
Heart Attack
Familial Hypercholesterolemia
Dyslipidemia
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Coronary Heart Disease
Congestive Heart Failure
Cerebrovascular Accident
Angiography
Angina Pectoris
Terapötik kullanım
Lipid Modifying Agents
Lipid-Lowering
Hypotensive
Hmg-Coa Reductase Inhibitor Combination
Antihypertensive
Antianginal
Talimat
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
Caduet
100% uygunluk
Caduet - Portekiz
Portekiz
İçerik ÖZDEŞ
Atorvastatin
Amlodipine
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Type 2 Diabetes
Transient Ischemic Attack
Smoking Cessation
Smoking
Revascularization Procedures
Retinopathy
Prevention Of Cardiovascular Disease
Hypertension
Hyperlipidemia
Hypercholesterolemia
Homozygous Familial Hypercholesterolemia
Heterozygous Familial Hypercholesterolemia
Heart Failure
Heart Disease
Heart Attack
Familial Hypercholesterolemia
Dyslipidemia
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Coronary Heart Disease
Congestive Heart Failure
Cerebrovascular Accident
Angiography
Angina Pectoris
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Lipid Modifying Agents
Lipid-Lowering
Hypotensive
Hmg-Coa Reductase Inhibitor Combination
Antihypertensive
Antianginal
Talimat

Amlator veya alernatifini Portekiz ülkesinde nereden satın alabilirim

Amlator veya alternatiflerini Portekiz ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Amlator ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Portekiz ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Caduet100%
Dafiro 80%
Exforge80%
Imprida 80%
Norvasc80%
Amlodipina Aurobindo80%
Amlodipina Farmoz80%
Amlodipina Farmoz 10 mg Comprimidos80%
Amlodipina Farmoz 5 mg Comprimidos80%
Amlodipina Labesfal 5 mg Comprimidos80%
Amlodipina Mibral 5 mg Comprimidos80%
Amlodipina Mylan80%
Amlodipine-Valsartan Mylan 80%
Atorvastatina Atorvan80%
Atorvastatina Cinfa80%
Atorvastatina Kalcor 10 mg Comprimidos80%
Atorvastatina Ocram80%
Atorvastatina Ratiopharm80%
Atorvastatina Vatermi80%
Atozet80%
Copalia (Amlodipine_Valsartan)80%
Coveram80%
Dolpim80%
Minilip80%
Mixanval80%
Orvatez80%
Sevikar80%
Vasoplus80%
Zarator80%
Zolnor (Amlodipine_Olmesartan Medoxomil)80%
Copalia80%
Atacand 60%
CoAprovel 60%
Co-Diovan60%
Cozaar60%
Crestor60%
Daonil60%
Diovan60%
Inderal60%
Lasix60%
Micardis60%
MicardisPlus 60%
Olmetec Plus 60%
Zestoretic60%
Tolucombi60%
Adalat60%
Adalat 560%
Adempas60%
Aldomet60%
Anotrit60%
Advertisements
Advertisements

Amlator ile eşdeğerde bulunan:

  • Almanya
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Arjantin'de
  • Avustralya
  • Avusturya
  • Bahreyn
  • Bangladeş
  • Belçika
  • Belize
  • Bosna Hersek
  • Brezilya
  • Bulgaristan
  • Büyük Britanya
  • Çek Cumhuriyeti
  • Çin
  • Danimarka
  • Dominik Cumhuriyeti
  • Ekvador
  • El Salvador
  • Endonezya
  • Ermenistan
  • Estonya
  • Filipinler
  • Finlandiya
  • Fransa'nın
  • Güney Afrika
  • Güney Kore
  • Gürcistan
  • Hırvatistan
  • Hindistan
  • Hollanda
  • Hong Kong
  • İrlanda
  • İspanya
  • İsrail
  • İsveç
  • İsviçre
  • İtalya
  • Japonya'nın
  • Kanada
  • Kenya
  • Kıbrıs
  • Kolombiya
  • Kosta Rika
  • Letonya
  • Litvanya
  • Lübnan
  • Macaristan
  • Malezya
  • Malta
  • Meksika
  • Mısır
  • Myanmar
  • Norveç
  • Pakistan
  • Peru
  • Polonya
  • Portekiz
  • Romanya
  • Rusya'nın
  • Sırbistan
  • Slovakya
  • Sloven
  • Şili
  • Tayland
  • Tayvan
  • Tunus
  • Türkiye
  • Ukrayna
  • Umman
  • Venezuela
  • Vietnam
  • Yunanistan
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026