Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Almanya ülkesindeki ilaç listesi


Cerebrovascular AccidentDiabetes MellitusDiabetic Kidney DiseaseHeart AttackHeart FailureHyperlipidemiaHypertensionSmokingSmoking Cessation

İçeriğe göre analog Azilva Almanya

Edarbi, Almanya Azilva en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba
Edarbi (Azilva alternatifi) Almanya eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Azilva
Azilva - Japonya
Japonya
İçerik
Azilsartan
Tedavi seçeneği
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
Heart Failure
Terapötik kullanım
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat
ÖZDEŞ
KISMI
ÖZDEŞ
Edarbi
100% uygunluk
Edarbi - Almanya
Almanya
İçerik ÖZDEŞ
Azilsartan
Tedavi seçeneği KISMI
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
-
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat

Azilva veya alernatifini Almanya ülkesinde nereden satın alabilirim

Azilva veya alternatiflerini Almanya ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Azilva ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Almanya ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Edarbi100%
Atacand 80%
Benakor80%
Benazecare80%
Benefortin80%
Blopress 80%
Candecor80%
Candecor comp. 80%
Candesarplus AL 80%
Candesartan AbZ80%
Candesartan AL80%
Candesartan Aurobindo80%
Candesartan Basics80%
Candesartan HEXAL80%
Candesartan Orion80%
Candesartan STADA80%
Cibacen80%
Fortekor80%
FORTEKOR PLUS(Benazepril)80%
LisiHEXAL80%
LORZAAR PROTECT80%
Losartan Aristo80%
Losartan HEXAL80%
Losartan Stada80%
Nelio80%
Rasilez80%
Dafiro 60%
Exforge60%
Imprida 60%
MetoHEXAL retard60%
MicardisPlus 60%
Norvasc60%
Tolucombi60%
Adalat60%
Adalat Retard60%
Adempas60%
Amlodipin60%
Amlodipin besilat AbZ60%
Amlodipin besilat STADA60%
Amlodipin Fair-Med Healthcare60%
Amlodipin HEXAL60%
Amlodipin Stada60%
Amlodipine-Valsartan Mylan 60%
Amlodipin-ratiopharm60%
Amparo60%
Atenolol AL60%
Beloc60%
Beloc-Zok60%
Betamann60%
Bisobeta60%
Advertisements
Advertisements

Azilva ile eşdeğerde bulunan:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Avusturya
  • Japonya'nın
  • Kanada
  • Meksika
  • Rusya'nın
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026