Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Japonya'nın ülkesindeki ilaç listesi


InfectionInfection,Urinary TractPrevent Infections

İçeriğe göre analog Reflux Japonya'nın

Hexamine Nisshin, Japonya'nın Reflux en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, tedavi seçeneğine sahiptir
Hexamine Nisshin (Reflux alternatifi) Japonya'nın eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Reflux
Reflux - Hollanda
Hollanda
İçerik
Methenamine
Tedavi seçeneği
Prevent Infections
Infection,Urinary Tract
Infection
Terapötik kullanım
Talimat
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
Hexamine Nisshin
100% uygunluk
Hexamine Nisshin - Japonya
Japonya
İçerik ÖZDEŞ
Methenamine
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Prevent Infections
Infection,Urinary Tract
Infection
Terapötik kullanım
Talimat

Reflux veya alernatifini Japonya'nın ülkesinde nereden satın alabilirim

Reflux veya alternatiflerini Japonya'nın ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Reflux ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Japonya'nın ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Hexamine Nisshin100%
Achromycin50%
Baccidal50%
Baktar50%
Daiphen50%
Norfloxacin 0.3% NikP50%
Biltricide30%
Clexane 30%
Diflucan30%
Flagyl30%
Keflex30%
Lamisil30%
Rocephin30%
Valtrex30%
Vibramycin30%
Zovirax30%
Glucodine W30%
5% Chlorhexidine Gluconate Nichi-iko30%
5% Chlorhexidine Gluconate Tokai30%
5% Chlorhexidine Gluconate Yakuhan30%
Amantadine Hydrochloride Sawai30%
Ambisome 30%
Avelox30%
Azactam30%
Baraclude30%
Bladderon30%
Butenafine Hydrochloride 1% Mylan30%
Cancidas30%
CCL30%
Cefdinir YD30%
Cefditoren Pivoxil CH30%
Cefotax30%
Cefspan30%
Cefzon (Cefdinir)30%
Chloromycetin 30%
Ciproxan30%
Claforan30%
Clarith30%
Clarithromycin PH30%
Clarithromycin Sandoz30%
Clavamox30%
Clegen 0.5% R Ebisu30%
Colimycin30%
Cravit30%
Cravit 0.5%30%
Cravit 1.5%30%
Cubicin30%
Dalacin30%
Dalacin T 1%30%
Dexaltin30%
Advertisements
Advertisements

Reflux ile eşdeğerde bulunan:

  • Almanya
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Bangladeş
  • Hollanda
  • Japonya'nın
  • Kanada
  • Kosta Rika
  • Macaristan
  • Polonya
  • Rusya'nın
  • Türkiye
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026