Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Avusturya ülkesindeki ilaç listesi


Cerebrovascular AccidentDiabetes MellitusDiabetic Kidney DiseaseHeart AttackHeart FailureHyperlipidemiaHypertensionSmokingSmoking Cessation

İçeriğe göre analog Tekturna Avusturya

Rasilez, Avusturya Tekturna en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba, tedavi seçeneğine sahiptir
Rasilez (Tekturna alternatifi) Avusturya eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Tekturna
Tekturna - Litvanya
Litvanya
İçerik
Aliskiren
Tedavi seçeneği
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Failure
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
Terapötik kullanım
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
Rasilez
100% uygunluk
Rasilez - Avusturya
Avusturya
İçerik ÖZDEŞ
Aliskiren
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Failure
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat

Tekturna veya alernatifini Avusturya ülkesinde nereden satın alabilirim

Tekturna veya alternatiflerini Avusturya ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Tekturna ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Avusturya ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Rasilez100%
Atacand 80%
Acemin80%
Acetan (Lisinopril)80%
Benakor80%
Benazecare80%
Benefortin80%
Blopress 80%
Candeblo80%
Candeblo plus 80%
Candesarcomp 80%
Candesartan 1A Pharma80%
Candesartan Actavis80%
Candesartan Genericon80%
Candesartan Krka80%
Candesartan Ratiopharm80%
Candesartan Sandoz80%
Candesartan STADA80%
Candesartan/HCT 1A Pharma 80%
Candesartan/HCT ratiopharm 80%
Fortekor80%
FORTEKOR PLUS(Benazepril)80%
LisiHEXAL80%
Lisinopril Genericon80%
Lisinopril Interpharm80%
Lisinopril Sandoz80%
Lisinopril-ratiopharm80%
Losartan HEXAL80%
Losartan Stada80%
Dafiro 60%
Exforge60%
Imprida 60%
Inderal60%
MetoHEXAL retard60%
MicardisPlus 60%
Norvasc60%
Tolucombi60%
Adalat60%
Adalat Retard60%
Adempas60%
Aldometil60%
Amelior60%
Amelior plus HCT60%
Amlodibene60%
Amlodipin Accord60%
Amlodipin Actavis60%
Amlodipin Bluefish60%
Amlodipin Genericon60%
Amlodipin HEXAL60%
Amlodipin Interpharm60%
Advertisements
Advertisements

Tekturna ile eşdeğerde bulunan:

  • Arjantin'de
  • Avusturya
  • Litvanya
  • Rusya'nın
  • Yunanistan
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026