Pill in trip logo
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z
EnglishRussianFrenchSpanishChineseJapanesePortogueseKoreanItalianDeutschArabicTurkish
  • Articles
  • Drugs A-Z
  • Ülkeler A-Z

Tedavi için Meksika ülkesindeki ilaç listesi


Cerebrovascular AccidentDiabetes MellitusDiabetic Kidney DiseaseHeart AttackHyperlipidemiaHypertensionSmokingSmoking Cessation

İçeriğe göre analog Edarbi Meksika

Edarbi, Meksika Edarbi en iyi muadilidir. Muadil, aynı bileşenlere, farmakolojik gruba, tedavi seçeneğine sahiptir
Edarbi (Edarbi alternatifi) Meksika eczanelerden satın alabilirsiniz.

Uyarı.İlacı kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.
Nereden Alınır

Kovalenko Svetlana Olegovna tarafından tıbbi olarak gözden geçirilmiştir, Eczane Son güncelleme: 2020.01.16

Edarbi
Edarbi - Avusturya
Avusturya
İçerik
Azilsartan
Tedavi seçeneği
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
Terapötik kullanım
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
ÖZDEŞ
Edarbi
100% uygunluk
Edarbi - Meksika
Meksika
İçerik ÖZDEŞ
Azilsartan
Tedavi seçeneği ÖZDEŞ
Smoking Cessation
Smoking
Hypertension
Hyperlipidemia
Heart Attack
Diabetic Kidney Disease
Diabetes Mellitus
Cerebrovascular Accident
Terapötik kullanım ÖZDEŞ
Antihypertensive
Agents Acting In The Renin-Angiotensin System
Talimat

Edarbi veya alernatifini Meksika ülkesinde nereden satın alabilirim

Edarbi veya alternatiflerini Meksika ülkesinde satın almak için en yakınınızdaki eczaneyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Edarbi ilacının stokta olup olmadığını anlamak için haritadaki rakamı kullanarak eczaneyi arayın. İlacın fiyatını ve reçete gerekip gerkmediğini eczacıya sormayı unutmayın; Meksika ülkesinde birçok ilaç kesin olarak doktor reçetesine göre satılır. Yakınımdaki eczaneyi göster.

Yakınımdaki eczaneyi göster
Pillintrip.com bir eczane değildir!
Advertisements
Advertisements

Diğer muadiller

AdıİçerikTedavi seçeneğiTerapötik kullanım
Edarbi100%
Atacand 80%
Cozaar80%
Ara 280%
Blopress 80%
Chat80%
Coversam80%
Dosteril80%
Lodestar80%
Punab80%
Staars80%
Adalat Oros60%
Aldomet60%
Angiotrofin60%
Angiotrofin A.P.60%
Avistar60%
Biconcor60%
Biofilen60%
Concor 60%
Dilacoran60%
Dilacoran Retard60%
Dilatrend60%
Imdur60%
Inderalici60%
Micardis Plus60%
Monocorat60%
Monocorat Depot60%
Natrilix SR60%
Nexus60%
Nifezzard60%
Nipresol60%
Norpled60%
Plendil60%
Seloken60%
Tarka60%
Telarteq-Urti60%
Temerit60%
Tenoretic60%
Tenormin60%
Tracleer60%
Zanidip60%
Evipress60%
Lobivon (Nebivolol)60%
Presone60%
CoAprovel 50%
Micardis50%
Zestoretic50%
Almetec50%
Almetec-Co50%
Aprovel50%
Advertisements
Advertisements

Edarbi ile eşdeğerde bulunan:

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Avusturya
  • Japonya'nın
  • Kanada
  • Meksika
  • Rusya'nın
Advertisements
Advertisements
Kaynaklar
Bizimle iletişime geçin
Hakkımızda
Sorumluluk reddi
Gizlilik politikası
Gizlilik ve çerez ayarları
Kullanım Şartları ve Koşulları
Pillintrip.com
This site complies with the
HONcode standard for trustworth
health information:
verify here.
SEO agency

Pillintrip.com tıbbi veya farmakolojik tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz.

Dikkat! Hap veya ilaç kullanmadan önce daima bir doktora veya eczacınıza danışın.

All rights reserved © Pillintrip.com 2016 - 2026